Sosyal Medya Yönetimi

Efektif dijital iletişim sunan Smyrna Web, Sosyal medya profil ve sayfalarına erişmiş kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi vaat ediyor. Smyrna Web, akla hitap eden metinler ve gözü mest eden görseller ile gönüllerde kalmanızı sağlar!

Smyrna Web ile ilgi çeken paylaşımlar, kesintisiz moderasyon ve profesyonel reklam optimizesi sayesinde markalar, yeni kitlelerle tanışır, sürekli iletişim yapabilecekleri gerçek bir kitle oluştururlar.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetiyor, yatırımlarınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunuyoruz.

Kreatif post tasarımları sayesinde rakiplerinizin önüne geçer, görsel kalitenizin artmasını sağlarsınız. Smyrna Web ile markanıza profesyonel sosyal medya yönetimi yapın, keşfedilmeye başlayın!

Marka Bilinirliğini Artırma

Markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor, kreatif tasarım ve metinlerle markanızın akılda kalmasını sağlıyoruz. Konumlandırma sonrası, topluluk oluşturarak süreki iletişim yapabileceğiz duru bir kitleyi markanızla etkileşime geçiriyoruz.

Performans Odaklı Yönetim

Hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile direkt sonuç odaklı sosyal medya pazarlaması gerçekleştiriyor, geri dönüşü yüksek reklamlar tasarlıyoruz.

Dijital Strateji

Smyrna Web, sosyal ağlarda sürekli içerikle karşı karşıya gelen ve markalar için potansiyel müşteri niteliği taşıyan kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi amaçlar. İnsana temas eden dijital stratejiler geliştirerek markanın hedef kitlesiyle samimileşmesini sağlar.

Yönetim Maliyetleri

Sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de maliyet, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. Örnegin Facebook üzerinde sayfa yönetimi talep eden bir müşterimiz için aylık ortalama 200 TL + K.D.V maliyet çıkarılmaktadır. Kampanyanın başarılı olabilmesi ve marka bilinirliğinin kalıcı olarak sağlanması için tüm sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de minimum 3 aylık hizmet verilebilmektedir.

Yani Facebook sayfanızın size toplam maliyeti 3 ay x 200 TL = 600 TL + K.D.V 'dir. Bu ücrete sponsor reklam ve bağlantı ücretleri dahil değildir. Sayfanıza beğeni ve takipçi kazandırmak için haftalık minimum 100 TL + K.D.V maliyet ayırmanız gerekmektedir. Süresi sonunda ödemesi yapılmayan hesapların yönetimi kullanıcıya devredilir. Süresi sonunda beğeni ve takipçi kazanma hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılardan %10 reklam komisyon ücreti tahsil edilmektedir.

Süresi içerisinde reklam komisyon ücreti alınmamaktadır. Diğer platformlar ve toplu maliyet listesi aşağıdaki gibidir.

Tekli Yönetim Maliyetleri

Facebook yönetimi: 600 TL + K.D.V (3 ay)
Instagram yönetimi: 600 TL + K.D.V (3 ay)
Twitter yönetimi: 400 TL + K.D.V (3 ay)
YouTube yönetimi: 800 TL + K.D.V (3 ay)
Diğer platform yönetimleri: 300 TL + K.D.V (3 ay)

Toplu Yönetim Maliyetleri

Facebook + Instagram + Twitter yönetimi: 1.400 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + Instagram yönetimi: 1.000 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + Twitter yönetimi: 800 TL + K.D.V (3 ay)
Facebook + YouTube yönetimi: 1.200 TL + K.D.V (3 ay)
Diğer platform yönetimleri: Yukarıda yer alan her bir paket için + 100 TL + K.D.V (3 ay)

Toplu yönetim hizmeti satın alarak daha çok platform üzerinde daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Aynı zaman da toplu yönetim hizmeti satın aldığınız da fiyat avantajından da faydalanmış olursunuz. Bu sayfa üzerinde yer alan yönetim maliyetleri değişkenlik gösterebilir. Yönetim içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter RSS E-Posta