Sosyal Medya Yönetimi

Efektif dijital iletişim hizmetleri sunan Smyrna Web, sosyal medya profil ve sayfalarına erişmiş kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi vaat ediyor. Smyrna Web, akla hitap eden metinler ve gözü mest eden görseller ile gönüllerde kalmanızı sağlar!

Smyrna Web ile ilgi çeken paylaşımlar, kesintisiz moderasyon ve profesyonel reklam optimizesi sayesinde markalar, yeni kitlelerle tanışır, sürekli iletişim yapabilecekleri gerçek bir kitle oluştururlar.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetiyor, yatırımlarınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunuyoruz.

Kreatif post tasarımları sayesinde rakiplerinizin önüne geçer, görsel kalitenizin artmasını sağlarsınız. Smyrna Web ile markanıza profesyonel sosyal medya yönetimi yapın, keşfedilmeye başlayın!

Marka Bilinirliğini Artırma

Markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor, kreatif tasarım ve metinlerle markanızın akılda kalmasını sağlıyoruz. Konumlandırma sonrası, topluluk oluşturarak süreki iletişim yapabileceğiz duru bir kitleyi markanızla etkileşime geçiriyoruz.

Performans Odaklı Yönetim

Hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile direkt sonuç odaklı sosyal medya pazarlaması gerçekleştiriyor, geri dönüşü yüksek reklamlar tasarlıyoruz.

Dijital Strateji

Smyrna Web, sosyal ağlarda sürekli içerikle karşı karşıya gelen ve markalar için potansiyel müşteri niteliği taşıyan kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi amaçlar. İnsana temas eden dijital stratejiler geliştirerek markanın hedef kitlesiyle samimileşmesini sağlar.

Yönetim Maliyetleri

Sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de maliyet, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. Örnegin Facebook üzerinde sayfa yönetimi talep eden bir müşterimiz için aylık ortalama 400 TL maliyet çıkarılmaktadır. Kampanyanın başarılı olabilmesi ve marka bilinirliğinin kalıcı olarak sağlanması için tüm sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de minimum 3 aylık hizmet verilmektedir.

Yani Facebook sayfanızın size toplam maliyeti aylık 400 TL x 3 ay = 1200 TL'dir. Bu ücrete sponsor reklam ve bağlantı ücretleri dahil değildir. Sayfanıza legal yollardan beğeni, takipçi ve etkileşim kazandırmak için haftalık minimum 700 TL sponsor reklam bütçesi ayırmanız gerekmektedir. Sponsor reklam komisyon ücreti 01 Ocak 2021 tarihi itibari ile Facebook ve Instagram için % 10, Twitter için % 15 ve YouTube için % 20'dir.

Süresi içerisinde reklam komisyon ücreti alınmamaktadır. Diğer platformlar ve toplu maliyet listesi aşağıdaki gibidir.

Tekli Yönetim Maliyetleri

Facebook yönetimi: 400 TL
Instagram yönetimi: 400 TL
Twitter yönetimi: 400 TL
YouTube yönetimi: 600 TL

Toplu Yönetim Maliyetleri

Facebook + Instagram + Twitter yönetimi: 1200 TL
Facebook + Instagram yönetimi: 800 TL
Facebook + Twitter yönetimi: 800 TL
Facebook + YouTube yönetimi: 1000 TL

Toplu yönetim hizmeti satın alarak daha çok platform üzerinde daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Aynı zaman da toplu yönetim hizmeti satın aldığınız da fiyat avantajından da faydalanmış olursunuz. Bu sayfa üzerinde yer alan yönetim maliyetleri değişkenlik gösterebilir. Yönetim içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 (232) 335 19 32 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter Instagram Linkedin Whatsapp